UWAGA

 U W A G A
INFORMUJEMY ŻE OD 1 LIPCA 2017 ROKU OBOWIĄZUJĄ NOWE SKŁADKI ORAZ NOWY NUMER KONTA ŚOIA W KOSZALINIE
PROSIMY O ZAPOZANANIE SIĘ Z TREŚCIĄ UCHWAŁY W ZAKŁADCE START - INFORMACJE Z IZBY.
NOWY NUMER KONTA -  37 1750 0012 0000 0000 3738 2558
 

ŚRODKOWOPOMORSKA OKRĘGOWA IZBA APTEKARSKA

Rozporządzenie MZ zmieniające rozporządzenie w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety

Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 kwietnia 2017 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie składu oraz oznakowania suplementów diety Data ogłoszenia: 2017-05-18 Nazwa dziennika: Dziennik Ustaw Rok: 2017 Pozycja: 979 Dziennik Ustaw, rok 2017 pozycja 979 ⇐ pobierz dokument (format pdf.)

Dziennik Ustaw, rok 2017 pozycja 979

 

 
NASZA IZBA ZBIERA ZAPISY DO GRUPOWEJ POLISY NA ŻYCIE
"INTER GRUPA PLUS"

 
OFERTA

 • USTKA
 • ul. Jedności 5
  75-401 Koszalin


  Godziny przyjęć: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00

  tel.: 94 34 25 026
  fax: 94 34 14 304
  email: biuro@oia.koszalin.pl   

  Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy – Prawo farmaceutyczne

  15 maja br. Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o zmianie ustawy Prawo farmaceutyczne (tzw. „Apteka dla Aptekarza”). – Ta ustawa to przede wszystkim dobra wiadomość dla polskich pacjentów oraz właściwy krok w kierunku uporządkowania sektora aptecznego. W imieniu wszystkich farmaceutów, na co dzień pracujących z milionami polskich pacjentów, serdecznie dziękuję Panu Prezydentowi, Posłom, Senatorom, Przedstawicielom Ministerstwa Zdrowia oraz wszystkim tym, którzy od początku popierali te rozwiązania. Dzisiejszą decyzję Pana Prezydenta traktujemy jako ogromy kredyt zaufania. Jestem w pełni przekonana, że polscy farmaceuci celująco zdadzą ten egzamin i udowodnią, że warto było nam zaufać. Naszą rolą jest służenie polskiemu pacjentowi swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem. Naszą postawą będziemy to udowadniać każdego dnia – powiedziała Elżbieta Piotrowska-Rutkowska – Prezes Naczelnej Rady Aptekarskiej.


   

 • ZŁOCIENIEC
 • Pani Prezes mgr farm. Justyna Korzelska.
  ----------------------------------------------------------------
  Radca Prawny przyjmuje w biurze Izby:
  wtorki i czwartki w godz. od 9 do 12
  ----------------------------------------------------------------
  Rzecznik prasowy ŚOIA w Koszalinie - mgr Jolanta Dahlke-Miś
  tel. 503 068 106
  ----------------------------------------------------------------

  Raiffeisen Bank Polska S.A.
  37 1750 0012 0000 0000 3738 2558
   

  Komunikat Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie aktualizacji danych w ewidencji osób zatrudnionych w aptece lub punkcie aptecznym

  Komunikat Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie aktualizacji danych w ewidencji osób zatrudnionych w aptece lub punkcie aptecznym Komunikat Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie aktualizacji danych w ewidencji osób zatrudnionych w aptece lub punkcie aptecznym Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że zgodnie z zapisami rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 8 grudnia 2011 r. w sprawie ogólnych warunków umów na realizację recept oraz ramowego wzoru umowy na realizację recept (Dz.U. 2013 r. poz. 364 t. j.) podmiot prowadzący aptekę który ma podpisaną z Funduszem umowę na wydawanie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na recepty, jest obowiązany do poinformowania oddziału wojewódzkiego Funduszu, o każdej zmianie ewidencji osób zatrudnionych w aptece, w terminie do pięciu dni roboczych od dnia zakończenia okresu rozliczeniowego, którego dotyczy zmiana. Prosimy o zweryfikowanie ewidencji osób zatrudnionych w aptece lub punkcie aptecznym, w formie elektronicznej, na Portalu Świadczeniodawcy lub w Systemie Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI), według stanu zatrudnienia na dzień 31 stycznia 2017 r., w terminie do dnia 28 lutego 2017 r. Narodowy Fundusz Zdrowia przypomina, że w przypadku niepoinformowania o zmianach w ewidencji osób zatrudnionych w aptece lub punkcie aptecznym, co jest nienależytym wykonaniem umowy na realizację recept, za który podmiot prowadzący aptekę lub punkt apteczny ponosi odpowiedzialność, oddział wojewódzki Funduszu nakłada karę umowną, zgodnie z § 8 ust. 2 pkt 3 Ogólnych warunków umów na wydawanie refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych na recepty.

  Apteka w Koszalinie pilnie zatrudni technika farmacji po stażu

  Apteka w Koszalinie pilnie zatrudni technika farmacji po stażu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w [...]

  czytaj więcej
  Apteka w Świdwinie zatrudni kierownika

  Niesieciowa apteka w Świdwinie zatrudni kierownika. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o [...]

  czytaj więcej
  Apteka w Świdwinie zatrudni magistra farmacji.

  Niesieciowa apteka w Świdwinie zatrudni pilnie magistra farmacji. Oferujemy stabilne zatrudnienie [...]

  czytaj więcej

  Ostatnio dodane artykuły - galeria