Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska - Koszalin

Ogłoszenia
Aktualności


Apteka w Świdwinie (zachodniopomorskie) ok.45km od Koszalina i Kołobrzegu zatrudni kierownika lub mgr farmacji

2018-08-15

Apteka w Świdwinie (zachodniopomorskie) ok.45km od Koszalina i Kołobrzegu zatrudni kierownika lub mgr farmacji.Oferujemy pracę w młodym miłym zespole. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Możliwość rozwoju. Pomoc w dyslokacji. Zainteresowanych proszę o przysłanie CV na adres aptecom@wp.pl. Tel. 887760606. Proszę o zamieszczenie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

sieć aptek zatrudni na terenie województwa zachodniopomorskiego w miejscowości Sianów (obok Koszalina) TECHNIKA FARMACJI, TECHNIKA STAŻYSTĘ

2018-08-15

Rodzinna sieć aptek zatrudni na terenie województwa zachodniopomorskiego w miejscowości Sianów (obok Koszalina) TECHNIKA FARMACJI, TECHNIKA STAŻYSTĘ. Oferujemy pracę w miłym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres aptecom@wp.pl tel. 887 760 606. Proszę o zawarcie w treści CV, zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka Dbam o Zdrowie w Kołobrzegu zatrudni Magistra Farmacji na pełen etat

2018-08-13

Apteka Dbam o Zdrowie w Kołobrzegu zatrudni Magistra Farmacji na pełen etat. Oferujemy umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy oraz bogaty pakiet benefitów pracowniczych. Telefon kontaktowy: 885-500-611 Aplikacje proszę kierować przez poniższy link: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b930b4288af84f66b0547c515219c847

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b930b4288af84f66b0547c515219c847

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji do miejscowości Czaplinek

2018-08-13

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji do miejscowości Czaplinek na umowę o pracę lub umowę kontraktową. Zapewniamy miłą atmosferę w stabilnym zespole i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres aptekihipokrates@aptekihipokrates.pl

Zatrudnimy magistra farmacji do prężnie rozwijającej się apteki w miejscowości Chojnice.

2018-08-08

ATRAKCYJNA OFERTA DLA MAGISTRA CHOJNICACH Zatrudnimy magistra farmacji do prężnie rozwijającej się apteki w miejscowości Chojnice. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984.

Zatrudnimy Technika farmaceutycznego do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów.

2018-08-08

SUPER OFERTA – TECHNIK FARMACEUTYCZNY W BYTOWIE Zatrudnimy Technika farmaceutycznego do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów. Oprócz atrakcyjnych warunków finansowych zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem, pozwalającym wygospodarować dłuższe okresy dni wolnych w ramach etatu. Miejscowość położona w bardzo malowniczym regionie Kaszub, w niewielkiej odległości od morze i Trójmiasta -idealna dla osób gotowych na relokację. Koszty życia znacznie niższe niż w dużych miastach Polski. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zatrudnimy magistra farmacji do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów

2018-08-08

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA W BYTOWIE Zatrudnimy magistra farmacji do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów. Oprócz atrakcyjnych warunków finansowych (ok. 5000 netto) zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem, pozwalającym wygospodarować dłuższe okresy dni wolnych w ramach etatu. Miejscowość położona w bardzo malowniczym regionie Kaszub, w niewielkiej odległości od morze i Trójmiasta -idealna dla osób gotowych na relokację. Koszty życia znacznie niższe niż w dużych miastach Polski. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni technika lub stażystę na pełen etat

2018-08-08

Szczecin – Oferta dla Technika Farmaceutycznego Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni technika lub stażystę na pełen etat. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie, pracę w zgranym zespole i elastyczny grafik pracy. Ponad to bogaty pakiet premiowy. Aplikacje proszę składać na adres: praca@acz.farm Telefon kontaktowy: 534702655; Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w Świnoujściu zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych

2018-08-08

ŚWINOUJŚCIE – ZATRUDNIMY TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Apteka w Świnoujściu zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych – ponad 3000 zł netto. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach

2018-08-08

ZCZECIN – ZATRUDNIMY MAGISTRA Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole z bardzo elastycznym grafikiem. Gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie i pakiet benefitów. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwroty kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w miejscowości Słubice zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach.

2018-08-08

SŁUBICE Apteka w miejscowości Słubice zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy pracę na etat lub na część etatu. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwroty kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w miejscowości Police zatrudni magistra farmacji na bardzo atrakcyjnych warunkach.

2018-08-08

POLICE- NOWA OFERTA! Apteka w miejscowości Police zatrudni magistra farmacji na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy pracę na pełen etat przy bardzo elastycznym trybie pracy – ok.8 dni w miesiącu! Zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w nadmorskiej miejscowości ŚWINOUJŚCIE (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na pełen etat

2018-08-08

Apteka w nadmorskiej miejscowości ŚWINOUJŚCIE (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatek relokacyjny - ponad 5000 netto!. Oferujemy elastyczny tryb pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

SUPER OFERTA DLA KIEROWNIKA – WIELKOPOLSKA –ZŁOTÓW i okolice

2018-08-08

SUPER OFERTA DLA KIEROWNIKA – WIELKOPOLSKA –ZŁOTÓW i okolice Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Możliwość zwrotów kosztów dojazdu lub pomoc przy relokacji. Oferujemy pakiet motywacyjny. Aplikacje proszę składać na adres: praca@acz.farm lub kontakt telefoniczny 534-702-655; Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka Centrum Zdrowia w Szczecinie zatrudni MAGISTRA FARMACJI na atrakcyjnych warunkach.

2018-08-08

Apteka Centrum Zdrowia w Szczecinie zatrudni MAGISTRA FARMACJI na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy również osoby zainteresowane relokacją. Oferujemy m.in. wysokie "zachodniopomorskie" wynagrodzenie, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pracę w nowocześnie urządzonej aptece, w młodym, zaangażowanym zespole, wpływ na funkcjonowanie firmy – jesteśmy rodzinną siecią aptek, a nie korporacją, pomoc w relokacji. Prosimy o przesłanie CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem „Szczecin”.

Apteka Centrum Zdrowia w Nowogardzie zatrudni KIEROWNIKA APTEKI na atrakcyjnych warunkach

2018-08-08

Apteka Centrum Zdrowia w Nowogardzie zatrudni KIEROWNIKA APTEKI na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy również osoby zainteresowane relokacją. Oferujemy m.in. wysokie "zachodniopomorskie" wynagrodzenie, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pracę w aptece o ugruntowanej pozycji, w sympatycznym zespole, wpływ na funkcjonowanie firmy – jesteśmy rodzinną siecią aptek, a nie korporacją, pomoc w relokacji. Prosimy o przesłanie CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem „Nowogard”.

Apteka Centrum Zdrowia w Szczecinie zatrudni KIEROWNIKA APTEKI na atrakcyjnych warunkach

2018-08-08

Apteka Centrum Zdrowia w Szczecinie zatrudni KIEROWNIKA APTEKI na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy również osoby zainteresowane relokacją. Oferujemy m.in. wysokie "zachodniopomorskie" wynagrodzenie, pakiet premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pracę w nowocześnie urządzonej aptece z zaangażowanym zespołem, wpływ na funkcjonowanie firmy – jesteśmy rodzinną siecią aptek, a nie korporacją, pomoc w relokacji. Prosimy o przesłanie CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem „Szczecin”.

Sieć aptek operująca w Polsce zachodniej zatrudni Koordynatora ds. sieci (najchętniej osoba z wykształceniem farmaceutycznym)

2018-08-06

Sieć aptek operująca w Polsce zachodniej zatrudni Koordynatora ds. sieci (najchętniej osoba z wykształceniem farmaceutycznym). Teren działania: województwa Zachodniopomorskie i Lubuskie. Warunek: doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferta jest atrakcyjna zarówno pod względem finansowym, jak i rozwojowym. Możliwość udzielenia pomocy w relokacji. Szczegóły podamy w rozmowie telefonicznej po przesłaniu cv - zapraszamy do aplikowania na koordynator.sieci@onet.pl

Apteka Stokrotka w Ustce zatrudni kierownika apteki.

2018-08-05

Apteka Stokrotka w Ustce zatrudni kierownika apteki. Oferujemy  wysokie wynagrodzenie i prace w stabilnej firmie . Oferta kierowana do osób z całej Polski. Zainteresowane osoby proszę o kontakt email:
stokrotka_pa@poczta.onet.pl lub. tel 661-562-930
 

Magister Farmacji z 25 letnim doświadczeniem poszukuje pracy jako kierownik apteki

2018-07-30

Magister Farmacji z 25 letnim doświadczeniem ( 9 lat na stanowisku kierowniczym, w tym 3 lata w aptece sieciowej),poszukuje pracy jako kierownik apteki Chętnie apteka sieciowa .Jestem otwarta na relokacje, oczekuje opłacenia mieszkania służbowego oraz pensji w wysokości 7 zł netto. Jestem gotowa podjąć prace od 1 października 2018 r. Proszę o telefon:601 064 415 lub email : martafel@interia.pl

Apteka Stokrotka w Ustce zatrudni magistra farmacji i technika farmaceutycznego.

2018-07-26

Apteka Stokrotka w Ustce zatrudni magistra farmacji i technika farmaceutycznego. Oferujemy wysokie wynagrodzenie i prace w miłej atmosferze.Zainteresowane osoby proszę o kontakt email; stokrotka_pa@poczta.onet.pl lub 661-562-930.

Apteka Centrum Zdrowia w Stargardzie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO po stażu

2018-07-26

Apteka Centrum Zdrowia w Stargardzie zatrudni TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO po stażu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, pakiet świadczeń socjalnych, OC zawodu i ubezpieczenie grupowe, pracę w stabilnej firmie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail praca@profarma.biz

Apteka w Koszalinie zatrudni technika farmaceutycznego po stażu

2018-07-20

Apteka w Koszalinie zatrudni technika farmaceutycznego po stażu. Oferujemy ciekawą pracę, bogaty pakiet socjalny i pozapłacowy. Możliwość szkoleń i zdobycia doświadczenia. Proszę wysyłać CV na adres praca@drmax.pl z dopiskiem Koszalin. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni magistra farmacji do apteki w Koszalinie

2018-07-20

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni magistra farmacji do apteki w Koszalinie. Oferujemy bardzo konkurencyjne wynagrodzenie, premie oraz pełny zestaw benefitów (ubezpieczenie, pakiet medyczny, multisport). Dodatkowo możliwość szkoleń wewnętrznych i rozwoju. Zapewniamy dostępność do ciekawych, innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem. Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery w zespole. CV proszę przesyłać na praca@drmax.pl z dopiskiem Koszalin. Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna na stronie www.drmax.pl/rodo

Rodzinna sieć aptek zatrudni na terenie woj. zachodniopomorskiego w Sianowie (obok Koszalina) TECHNIKA FARMACJI, TECHNIKA STAZYSTĘ.

2018-07-20

Rodzinna sieć aptek zatrudni na terenie wojewódzwtwa zachodniopomorskiego w miejscowośći Sianów (obok Koszalina) TECHNIKA FARMACJI, TECHNIKA STAZYSTĘ. Oferujemy pracę w miłym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres aptecom@wp.pl tel. 887 760 606.

Apteka Centrum Zdrowia w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI

2018-07-18

Apteka Centrum Zdrowia w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system wynagrodzeń, pakiet świadczeń socjalnych, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pomoc w relokacji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail praca@profarma.biz

 
 

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji do miejscowości Czaplinek

2018-07-18

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji do miejscowości Czaplinek na umowę o pracę lub umowę kontraktową. Zapewniamy miłą atmosferę w stabilnym zespole i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres aptekihipokrates@aptekihipokrates.pl

 
 

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji i technika farmaceutycznego do miejscowości Szczecin

2018-07-18

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji i technika farmaceutycznego do miejscowości Szczecin (prawobrzeże) na umowę o pracę lub umowę kontraktową. Zapewniamy miłą atmosferę w stabilnym zespole i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres aptekihipokrates@aptekihipokrates.pl

 
 
 
 

PRYWATNA APTEKA W SZCZECINKU ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI ORAZ TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

2018-07-18

Prywatna apteka w Szczecinku zatrudni Magistra Farmacji oraz Technika Farmaceutycznego. Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres: malgorzata@novacentrum.com.pl lub kontakt telefoniczny :788-39-20-10