Ogłoszenia
Aktualności


Apteka sieciowa zatrudni MAGISTRA FARMACJI w Koszalinie.

2018-10-16

Apteka sieciowa zatrudni MAGISTRA FARMACJI w Koszalinie. Wynagrodzenie ok. 4500 zł netto - w zależności od doświadczenia. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Duży zespół. Zapraszamy do wysyłania CV na adres koszalin.apteka@wp.pl KANDYDATOM ZAPEWNIAMY DYSKRECJĘ!!!

Apteka Centrum Zdrowia w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI

2018-10-16

Apteka Centrum Zdrowia w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system wynagrodzeń, pakiet świadczeń socjalnych, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pomoc w relokacji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail mailto:praca@profarma.biz

Rodzinna sieć aptek zatrudni w miejscowości Sianów (obok Koszalina) TECHNIKA FARMACJI, TECHNIKA STAŻYSTĘ

2018-10-11

Rodzinna sieć aptek zatrudni na terenie województwa zachodniopomorskiego w miejscowości Sianów (obok Koszalina) TECHNIKA FARMACJI, TECHNIKA STAŻYSTĘ. Oferujemy pracę w miłym zespole oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres aptecom@wp.pl tel. 887 760 606.

Apteka w Słupsku zatrudni technika stażystę.

2018-10-11

Apteka w Słupsku zatrudni technika stażystę. Oferujemy: stałą pracę, pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie zasadnicze, a także bardzo motywujące systemy premiowe oparte o indywidualne osiągnięcia i wyniki. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem: Słupsk na adres pracuj@euroapteka.pl

Magister farmacji z doświadczeniem na stanowisku zastępcy kierownika poszukuje pracy jako kierownik apteki - Słupsk

2018-10-11

Magister farmacji z doświadczeniem na stanowisku zastępcy kierownika poszukuje pracy jako kierownik apteki na terenie Słupska i okolic. Jestem osobą zaangażowaną, kreatywną, szkolącą się w zakresie marketingu i zarządzania. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr. tel. 691073547

Zatrudnię magistra farmacji w Mielnie.

2018-10-08

Zatrudnię magistra farmacji w Mielnie. Właściciel apteki w Mielnie zatrudni na pełen etat magistra farmacji. Osoby zainteresowane proszę o cv na adres magnum_mielno@idsl.pl lub telefon pod nr 883 372 933.

OFERTA DLA TECHNIKA – ŚWIDWIN (ZACHODNIOPOMORSKIE)

2018-10-08

JEDYNA TAKA OFERTA DLA TECHNIKA – ŚWIDWIN (ZACHODNIOPOMORSKIE) Apteka z rodzinnymi tradycjami zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych – ponad 3000 zł netto – do miejscowości ŚWIDWIN. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

Apteka w Szczecinie Dąbiu zatrudni technika farmaceutycznego lub na godziny.

2018-10-08

Apteka w Szczecinie Dąbiu zatrudni technika farmaceutycznego lub na godziny. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy dodatek do pracy w niedzielę i święta! Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

Apteka w SŁUBICACH zatrudni technika farmaceutycznego lub stażystę na cały etat lub na godziny

2018-10-08

Apteka w SŁUBICACH zatrudni technika farmaceutycznego lub stażystę na cały etat lub na godziny. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy pomoc przy relokacji lub dojazdach. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

Apteka w Świnoujściu zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych

2018-10-08

Apteka w Świnoujściu zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych – ponad 3000 zł netto. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA – ZACHODNIOPOMORSKIE - ŚWIDWIN

2018-10-08

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA – ZACHODNIOPOMORSKIE - ŚWIDWIN Apteka w miejscowości Świdwin (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na etat lub godziny na bardzo atrakcyjnych warunkach – ponad 5000zł netto! Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach

2018-10-08

Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole z bardzo elastycznym grafikiem. Gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie i pakiet benefitów. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwroty kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

Apteka w nadmorskiej miejscowości ŚWINOUJŚCIE (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na pełen etat

2018-10-08

Apteka w nadmorskiej miejscowości ŚWINOUJŚCIE (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatek relokacyjny!. Oferujemy elastyczny tryb pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA – WIELKOPOLSKA –ZŁOTÓW i okolice

2018-10-08

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA – WIELKOPOLSKA –ZŁOTÓW i okolice Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe!! Oferujemy pakiet motywacyjny. Zapewniamy pomoc przy relokacji lub dojazdach. Aplikacje proszę składać na adres: praca@acz.farm lub kontakt telefoniczny 534-702-655

Apteka w miejscowości Słubice zatrudni magistra

2018-10-08

Apteka w miejscowości Słubice zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach ponad 5000netto!. Oferujemy pracę na etat lub na część etatu. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwroty kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

Apteka w miejscowości Police zatrudni magistra farmacji

2018-10-08

NOWA OFERTA! Apteka w miejscowości Police zatrudni magistra farmacji na bardzo atrakcyjnych warunkach – ponad 5500netto!. Oferujemy pracę na pełen etat przy bardzo elastycznym trybie pracy – ok.8 dni w miesiącu! Zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655.

SUPER OFERTA DLA KIEROWNIKA – WIELKOPOLSKA –ZŁOTÓW i okolice

2018-10-08

SUPER OFERTA DLA KIEROWNIKA – WIELKOPOLSKA –ZŁOTÓW i okolice Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Możliwość zwrotów kosztów dojazdu lub pomoc przy relokacji. Oferujemy pakiet motywacyjny. Aplikacje proszę składać na adres: praca@acz.farm lub kontakt telefoniczny 534-702-655

SUPER OFERTA – TECHNIK FARMACEUTYCZNY W BYTOWIE

2018-10-08

SUPER OFERTA – TECHNIK FARMACEUTYCZNY W BYTOWIE Zatrudnimy Technika farmaceutycznego do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów. Oprócz atrakcyjnych warunków finansowych zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem, pozwalającym wygospodarować dłuższe okresy dni wolnych w ramach etatu. Miejscowość położona w bardzo malowniczym regionie Kaszub, w niewielkiej odległości od morze i Trójmiasta -idealna dla osób gotowych na relokację. Koszty życia znacznie niższe niż w dużych miastach Polski. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

SUPER OFERTA PRACY DLA MAGISTRA W CHOJNICACH

2018-10-08

SUPER OFERTA PRACY DLA MAGISTRA W CHOJNICACH Zatrudnimy magistra farmacji do prężnie rozwijającej się apteki w miejscowości Chojnice. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984.Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

ATRAKCYJNA OFERTA DLA MAGISTRA W BYTOWIE

2018-10-08

ATRAKCYJNA OFERTA DLA MAGISTRA W BYTOWIE Zatrudnimy magistra farmacji do apteki w miejscowości Bytów. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, zapewniamy pakiet motywacyjny, karty sportowe oraz ubezpieczenia OC/NW. Zapewniamy możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem - praca tydzień na tydzień. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Niecodzienna oferta dla dwójki magistrów farmacji

2018-10-03

Niecodzienna oferta dla dwójki magistrów farmacji zatrudni od października apteka Dom Leków w Słupsku. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie!!! i pracę w młodym zespole. Zapewniamy trzypokojowe, komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie w bardzo ładnej okolicy (rekreacyjna dzielnica Słupska) oraz stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku farmaceutycznym od ponad 25 lat. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na dobrowolski.lek@wp.pl . Zapraszamy

Technik farmaceutyczny szuka apteki do odbycia stażu w Koszalinie

2018-10-03

Technik farmaceutyczny szuka apteki do odbycia stażu w Koszalinie lub okolicy tel. kontaktowy 666035457

Nieprzeciętna oferta pracy dla mgr. farmacji w Słupsku

2018-10-03

Poszukujemy magistrów farmacji do pracy w aptekach Domu Leków w Słupsku. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pracę w młodym zespole i pomoc w zakwaterowaniu. Osoby zainteresowane, proszę o wysłanie CV na adres dobrowolski.lek@wp.pl lub o kontakt telefoniczny 696044202

Apteka dla farmaceuty w Kołobrzegu na sprzedaż lub wynajem

2018-09-29

Apteka dla farmaceuty w Kołobrzegu na sprzedaż lub wynajem,kontakt: aprod@interia.eu

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra farmacji

2018-09-29

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra farmacji w pełnym lub częściowym wymiarze godzin. Oferujemy dobre warunki pracy i wynagrodzenia. Zapewniamy mieszkanie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres e-mail: apteka12832@gmail.com, lub telefon 503 731 187.

Apteki Hipokrates poszukują kierownika apteki do miejscowości Złocieniec

2018-09-23

Apteki Hipokrates poszukują kierownika apteki do miejscowości Złocieniec na umowę o pracę lub umowę kontraktową. Zapewniamy miłą atmosferę w stabilnym zespole i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres aptekihipokrates@aptekihipokrates.pl

APTEKA W KOŁOBRZEGU ZATRUDNI TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

2018-09-20

APTEKA W KOŁOBRZEGU ZATRUDNI TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Apteka niesieciowa w Kołobrzegu zatrudni technika farmacji. Oferujemy dobre warunki pracy i płacy, gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pracownika, przyjazną i partnerską atmosferę, dbamy zarówno o pacjentów jak i pracowników. Bardzo proszę o kontakt i przesłanie CV osoby zainteresowane na email rbogusz@wp.pl, bądź o kontakt telefoniczny 500706075.

ATRAKCYJNA OFERTA PRACY DLA MAGISTRA! Zatrudnimy magistra farmacji w Aptece Centrum Zdrowia w Koszalinie

2018-09-20

ATRAKCYJNA OFERTA PRACY DLA MAGISTRA!!! Zatrudnimy na atrakcyjnych warunkach magistra farmacji w Aptece Centrum Zdrowia w Koszalinie. Oferujemy m.in. najwyższe na rynku wynagrodzenie, pracę w bogato zatowarowanej, komfortowo urządzonej aptece, sympatyczny, stabilny zespół, system premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pomoc w relokacji. O szczegółach opowiemy kandydatom, którzy prześlą CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem "Koszalin”. Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną rekrutacją jest Apteopharm Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczecinie (71-073) przy ul. Ku Słońcu 23-24.

OFERTA RELOKACJI Z MIESZKANIEM SŁUŻBOWYM ! Zatrudnimy KIEROWNIKA Apteki Centrum Zdrowia w Nowogardzie.

2018-09-20

OFERTA RELOKACJI Z MIESZKANIEM SŁUŻBOWYM!!! Zatrudnimy na atrakcyjnych warunkach KIEROWNIKA Apteki Centrum Zdrowia w Nowogardzie. Oferujemy m.in. najwyższe na rynku wynagrodzenie, pracę w bogato zatowarowanej, komfortowo urządzonej aptece, duży, zaangażowany zespół, system premiowo-socjalny od pierwszego dnia pracy, pomoc w relokacji - zapewniamy ładne mieszkanie służbowe! O szczegółach opowiemy kandydatom, którzy prześlą CV na hr@aptekacentrumzdrowia.pl z dopiskiem "Nowogard”. Administratorem danych osobowych pozyskanych w związku z prowadzoną rekrutacją jest Aquapharm Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczecinie (71-073) przy ul. Ku Słońcu 23-24.

APTEKA W CZŁUCHOWIE ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI I TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO

2018-09-17

APTEKA W CZŁUCHOWIE ZATRUDNI MAGISTRA FARMACJI I TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO Do naszej apteki w Człuchowie poszukujemy magistra farmacji i technika farmaceutycznego. Zapewnimy stabilne zatrudnienie, pracę w miłym zespole, dogodny grafik oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: czluchowapteka@gmail.com Wszelkie pytania dotyczące zatrudnienia prosimy również kierować na podany adres mailowy.

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji do miejscowości Czaplinek na umowę o pracę lub umowę kontraktową

2018-09-17

Apteki Hipokrates poszukują magistra farmacji do miejscowości Czaplinek na umowę o pracę lub umowę kontraktową. Zapewniamy miłą atmosferę w stabilnym zespole i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres aptekihipokrates@aptekihipokrates.pl

Apteka Hipokrates w Czaplinku poszukuje technika farmaceutycznego na umowę o pracę lub umowę kontraktową

2018-09-17

Apteka Hipokrates w Czaplinku poszukuje technika farmaceutycznego na umowę o pracę lub umowę kontraktową. Zapewniamy miłą atmosferę w stabilnym zespole i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres aptekihipokrates@aptekihipokrates.pl

Apteka w Koszalinie zatrudni MAGISTRA FARMACJI na cały etat

2018-09-13

Apteka w Koszalinie zatrudni MAGISTRA FARMACJI na cały etat. Lokalna firma. Oferta jest atrakcyjna pod względem finansowym oraz rozwojowym. Zapraszamy do wysyłania CV na adres koszalin.apteka@wp.pl ZAPEWNIAMY DYSKRECJĘ!!!

Apteka Super-Pharm w Koszalinie zatrudni magistra farmacji na pełen etat.

2018-09-10

Apteka Super-Pharm w Koszalinie zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Oferujemy : -rynkowe warunki zatrudnienia -możliwość rozwoju zawodowego -elastyczny grafik -pracę w przyjaznym zespole -zniżki pracownicze CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji prosimy przesyłać na adres : kflicinska@superpharm.pl

Apteka w Koszalinie zatrudni technika farmacji po stażu lub magistra farmacji i pomoc apteczną.

2018-09-07

Apteka w Koszalinie zatrudni technika farmacji po stażu lub magistra farmacji i pomoc apteczną. Oferujemy stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze , wysokie wynagrodzenie , elastyczny czas pracy , możliwość rozwoju zawodowego , ubezpieczenie OC. CV proszę kierować na adres ; hajar12@wp.pl

Zatrudnię magistra farmacji w niesieciowej aptece , w małej miejscowości nad jeziorem Borne Sulinowo (woj.zachodniopomorskie )

2018-09-07

Dam pracę MAGISTER FARMACJI Zatrudnię magistra farmacji w niesieciowej aptece , w małej miejscowości nad jeziorem Borne Sulinowo (woj.zachodniopomorskie ) . Oferuję umowę o pracę , dobre wynagrodzenie , mieszkanie 3- pokojowe , miłą i przyjazna atmosferę . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mls@probit.pl lub kontakt tel 608414170.

Apteka w SŁUBICACH zatrudni technika farmaceutycznego

2018-09-07

Apteka w SŁUBICACH zatrudni technika farmaceutycznego lub stażystę na cały etat lub na godziny. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy pomoc przy relokacji lub dojazdach. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w Świnoujściu zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych

2018-09-07

Apteka w Świnoujściu zatrudni technika na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych – ponad 3000 zł netto. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA – ZACHODNIOPOMORSKIE - ŚWIDWIN

2018-09-07

SUPER OFERTA DLA MAGISTRA – ZACHODNIOPOMORSKIE - ŚWIDWIN Apteka w miejscowości Świdwin (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na etat lub godziny na bardzo atrakcyjnych warunkach. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwrot kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach

2018-09-07

Apteka w Szczecinie (Dąbie) zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole z bardzo elastycznym grafikiem. Gwarantujemy bardzo dobre wynagrodzenie i pakiet benefitów. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwroty kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w nadmorskiej miejscowości ŚWINOUJŚCIE (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji

2018-09-07

Apteka w nadmorskiej miejscowości ŚWINOUJŚCIE (woj. Zachodniopomorskie) zatrudni magistra farmacji na pełen etat. Bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz dodatek relokacyjny - ponad 5500 netto!. Oferujemy elastyczny tryb pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w miejscowości Słubice zatrudni magistra farmacji

2018-09-07

Apteka w miejscowości Słubice zatrudni magistra na bardzo atrakcyjnych warunkach ponad 5000netto!. Oferujemy pracę na etat lub na część etatu. Gwarantujemy pracę w młodym zespole z elastycznymi godzinami pracy. Dodatkowo zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy dodatek relokacyjny lub zwroty kosztów dojazdu. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka w miejscowości Police zatrudni magistra farmacji

2018-09-07

POLICE-NOWA OFERTA!: Apteka w miejscowości Police zatrudni magistra farmacji na bardzo atrakcyjnych warunkach – ponad 5500netto!. Oferujemy pracę na pełen etat przy bardzo elastycznym trybie pracy – ok.8 dni w miesiącu! Zapewniamy szereg ubezpieczeń (OC, ubezpieczenie na życie), kartę MultiSport, pakiet opieki zdrowotnej oraz indywidualne konto bankowe na preferencyjnych warunkach. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

SUPER OFERTA DLA KIEROWNIKA – ZŁOTÓW i okolice

2018-09-07

SUPER OFERTA DLA KIEROWNIKA – ZŁOTÓW i okolice Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki finansowe. Możliwość zwrotów kosztów dojazdu lub pomoc przy relokacji. Oferujemy pakiet motywacyjny. Aplikacje proszę składać na adres: praca@acz.farm lub kontakt telefoniczny 534-702-655. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

SUPER OFERTA – TECHNIK FARMACEUTYCZNY W BYTOWIE

2018-09-07

SUPER OFERTA – TECHNIK FARMACEUTYCZNY W BYTOWIE Zatrudnimy Technika farmaceutycznego do prężnie rozwijającej się apteki całodobowej w miejscowości Bytów. Oprócz atrakcyjnych warunków finansowych zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem, pozwalającym wygospodarować dłuższe okresy dni wolnych w ramach etatu. Miejscowość położona w bardzo malowniczym regionie Kaszub, w niewielkiej odległości od morze i Trójmiasta -idealna dla osób gotowych na relokację. Koszty życia znacznie niższe niż w dużych miastach Polski. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984. Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

SUPER OFERTA PRACY DLA MAGISTRA W CHOJNICACH

2018-09-07

SUPER OFERTA PRACY DLA MAGISTRA W CHOJNICACH Zatrudnimy magistra farmacji do prężnie rozwijającej się apteki w miejscowości Chojnice. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe, zapewniamy pakiet motywacyjny oraz możliwość rozwoju kompetencji podczas szkoleń. Gwarantujemy pracę w przyjaznej atmosferze z elastycznym harmonogramem. Osobom chętnym na relokacje zapewniamy wsparcie oraz dodatek relokacyjny. Aplikacje proszę składać na adres praca@acz.farm. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 730 067 984.Proszę o zawarcie w treści CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra lub technika farmacji.

2018-09-07

Apteka niesieciowa w Sławnie zatrudni magistra lub technika farmacji. Oferujemy dobre warunki pracy i płacy. Zapewniamy mieszkanie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: apteka12832@gmail.com

Zatrudnię magistra farmacji w Mielnie.

2018-09-05

Zatrudnię magistra farmacji w Mielnie. Właściciel apteki w Mielnie zatrudni na pełen etat magistra farmacji. Osoby zainteresowane proszę o cv na adres magnum_mielno@idsl.pl lub telefon pod nr 883 372 933.

Niecodzienna oferta dla dwójki magistrów farmacji

2018-09-05

Dwoje magistrów farmacji zatrudni od października apteka Dom Leków w Słupsku. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie!!! i pracę w młodym zespole. Zapewniamy trzypokojowe, komfortowe i nowocześnie urządzone mieszkanie w bardzo ładnej okolicy (rekreacyjna dzielnica Słupska) oraz stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku farmaceutycznym od ponad 20 lat. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na dobrowolski.lek@wp.pl . Zapraszamy

Apteka Centrum Zdrowia w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI.

2018-09-05

Apteka Centrum Zdrowia w Drawsku Pomorskim (woj. zachodniopomorskie) zatrudni KIEROWNIKA APTEKI. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system wynagrodzeń, pakiet świadczeń socjalnych, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pomoc w relokacji. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail praca@profarma.biz

Apteka Gemini poszukuje MAGISTRA FARMACJI w Słupsku.

2018-08-31

Apteka Gemini poszukuje MAGISTRA FARMACJI w Słupsku. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pracownika, przyjazną i partnerską atmosferę oraz szanse na rozwój i awans. Zapraszamy do przesyłania CV poprzez poniższy formularz https://gemini.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/34937375846 lub na adres praca@aptekagemini.pl, dzięki czemu pojawi się szansa na rozmowę i wzajemne poznanie.

Apteka Gemini poszukuje MAGISTRA FARMACJI w Kołobrzegu.

2018-08-31

Apteka Gemini poszukuje MAGISTRA FARMACJI w Kołobrzegu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pracownika, przyjazną i partnerską atmosferę oraz szanse na rozwój i awans. Zapraszamy do przesyłania CV poprzez poniższy formularz https://gemini.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/1060336841167 lub na adres praca@aptekagemini.pl, dzięki czemu pojawi się szansa na rozmowę i wzajemne poznanie.

Apteka Gemini poszukuje TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO w Kołobrzegu.

2018-08-31

Apteka Gemini poszukuje TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO w Kołobrzegu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pracownika, przyjazną i partnerską atmosferę oraz szanse na rozwój i awans. Zapraszamy do przesyłania CV poprzez poniższy formularz https://gemini.dolaczdonas.pl/praca/ogloszenie/562149720887 lub na adres praca@aptekagemini.pl, dzięki czemu pojawi się szansa na rozmowę i wzajemne poznanie.

Poszukuję pracownika na stanowisko technik farmaceutyczny, miejsce pracy; hebeapteka Szczecinek woj. zachodniopomorskie.

2018-08-24

Poszukuję pracownika na stanowisko technik farmaceutyczny, miejsce pracy; hebeapteka Szczecinek woj. zachodniopomorskie. Oferujemy dobre wynagrodzenie, szeroki zakres benefitów pozapłacowych (min. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pożyczki na preferencyjnych warunkach), pracę w kilkuosobowym zespole, co tworzy przyjazną i kameralną atmosferę pracy. Dbamy zarówno o pacjentów jak i pracowników. Bardzo proszę o kontakt i przesłanie CV osoby zainteresowane poprzez link umieszczony na dole ogłoszenia.

https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2719908&cfg=4a37c1419c614039b6e6b5d8d2652f28&fromSkk=1534515293163&ejoId=35595&ejorId=72616&comId=20113165

Technik farmaceutyczny poszukuje pracy na terenie Słupska lub Ustki

2018-08-24

Technik farmaceutyczny poszukuje pracy na terenie Słupska lub Ustki Technik farmaceutyczny z doświadczeniem poszukuje pracy na terenie Słupska lub Ustki, posiadam ukończone studia podyplomowe z ziołolecznictwa oraz opieki farmaceutycznej. Interesuje mnie praca w systemie dwu lub trzech tygodni w miesiącu, może byc na umowę zlecenie madzia.madzia99@interia.pl .

Apteka w Darłowie zatrudni Magistra farmacji

2018-08-24

Apteka w Darłowie zatrudni Magistra farmacji . Oferujemy wysokie wynagrodzenie, pracę w zgranym zespole. Więcej informacji pod nr 509-764-777 CV proszę przesyłać na adres aptekadarlowo@wp.pl