Szkolenia
Aktualności


Uprzejmie informujemy, że z dniem 25 sierpnia br z systemu e-dukacja wycofane zostaną poniższe sympozja szkoleniowe:

Przegląd dostępnych postaci farmaceutycznych ambroksolu

Ambroksol w leczeniu kaszlu produktywnego

Po tym terminie niemożliwe będzie rozwiązywanie testów zaliczających szkolenie.

 

Artykuł popularno-naukowy


Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska w Koszalinie informuje, że w ramach szkolenia ciągłego farmaceutów istnieje możliwość zdobycia 5 punktów edukacyjnych miękkich za opublikowanie artykułu popularno-naukowego na stronienie internetowej Siema Zdrowie.

Tekst artykułu należy wysłać na adres kontakt@siemazdrowie.pl. Artykuł powinien zawierać w swojej treści nie mniej niż 300 słów.
Po ukazaniu się artykułu na stronie portalu, należy wydrukować artykuł  i przedstawić go wraz z kartą ciągłego szkolenia do biura Środkowopomorskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Koszalinie.
 

Szkolenie - Problematyka łysienia

Uprzejmie informuję, że w systemie e-dukacja udostępniono sympozjum szkoleniowe „Problematyka łysienia”. Celem sympozjum jest przybliżenie wiedzy związanej z problemem łysienia. Sympozjum oferowane jest w ramach szkoleń ciągłych dla farmaceutów za 2 punkty szkoleniowe z puli punktów "miękkich". Warunkiem zaliczenia jest udzielenie pozytywnej odpowiedzi na 50% pytań w teście wypełnianym on-line. Certyfikat wydany przez ORA w Krakowie będzie możliwy do wydrukowania po zaliczeniu testu. Proszę o przekazanie powyższej informacji członkom Państwa izby

Wiceprezes ORA w Krakowie
Mgr farm. Elżbieta Rząsa-Duran

WARSZTATY EDUKACYJNE W SŁUPSKU

Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska w Koszalinie wraz z firmą KRKA

zaprasza na warsztaty edukacyjne które odbędą się w dniu 25.04.2017 r.  w Karczmie pod Kluką przy ul. Kaszubskiej 22 w Słupsku.

 

Agenda warsztatów:

16:00 – 16:30 Przywitanie Gości

16:30 – 16:45 Prezentacja firmy KRKA

16:45 – 17:30 Blok I z prezentacją dr. Łukasza Dembińskiego

17:30 - 18:15 Blok II z prezentacją dr. Łukasza Dembińskiego

18:15 - 18:45 Poczęstunek

18:45 - 19:30 Blok III z prezentacją dr. Łukasza Dembińskiego

19:30 - 20:15 Blok VI z prezentacją dr. Łukasza Dembińskiego

20:15 - 20:30 Podsumowanie

20:30 - 21:30 Atrakcja specjalna

 

Jednocześnie chciałbym poinformować, że warsztaty będą zorganizowane w nowej formule. Poprzez zastosowanie technik twórczego myślenia umożliwimy Państwu zapoznanie się ze specyfiką poszczególnych kategorii produktów na ból gardła.

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy na temat różnych rodzajów bólu gardła i sposobów jego leczenia w zależności od potrzeb pacjenta oraz dolegliwości. Chcielibyśmy z Państwem poszukać „idealnego produktu na ból gardła”.

Nasze warsztaty będą połączone z prezentacją doktora Łukasza Dembińskiego, który przekaże informacje o specyfice i bieżących trendach w leczeniu bólu gardła.

W trakcie warsztatów zapraszamy na poczęstunek, a na zakończenie przygotowaliśmy dla Państwa atrakcję specjalną.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Uczestnicy warsztatów otrzymają 4 punkty edukacyjne miękkie.

Prosimy o potwierdzenie obecności w biurze Środkowopomorskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej do dnia 21.04.2017 r.


 

SZKOLENIA INTERNETOWE

Okręgowa Izba Aptekarska  z siedzibą w Białymstoku wspiera innowacyjny program edukacyjny firmy Pfizer Polska sp. z o.o. skierowany do Koleżanek i Kolegów Farmaceutów pt.: ”Akademia Dobrego Farmaceuty”. Założeniem programu jest umożliwienie wszystkim Farmaceutom dostępu do wysokiej merytorycznie jakości szkoleń. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez prezentowanie Koleżankom i Kolegom Farmaceutom programów edukacyjnych udostępnianych za pośrednictwem platformy internetowej:
www.dobryfarmaceuta.pl.
Zapytaliśmy farmaceutów o potrzeby szkoleniowe. Okazało się, że ze względu na ograniczony czas oraz wysokie koszty, wykłady i konferencje on-line umożliwiają dostęp do podnoszenia swoich kwalifikacji wszystkim farmaceutom. „Akademia Dobrego Farmaceuty” jest to cykl szkoleń zbudowany w oparciu o tematy uznane przez farmaceutów za najciekawsze i najbardziej aktualne. Tematy zostały opracowane przez ekspertów w danej dziedzinie.
Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, każda osoba pragnąca poszerzyć swoją merytoryczną wiedzę będzie posiadać stały dostęp do interaktywnych wykładów video, w każdym miejscu i w każdym czasie. Taki rodzaj nauki, umożliwia rozwój zawodowy farmaceutów z całego kraju.
Jesteśmy przekonani, że Nasza współpraca zwiększy możliwości farmaceutów na zdobywanie wymaganych kwalifikacji i przyczyni się do wzrostu konkurencyjności prowadzonej przez nich apteki, a także realizacji ustawowo nałożonego obowiązku szkolenia ciągłego. „Akademia Dobrego Farmaceuty” jest wszędzie tam gdzie swoje obowiązki zawodowe odpowiedzialnie wykonuje Dobry Farmaceuta. Podnoszenie kwalifikacji tak ważnej społecznie grupy osób, jest wyzwaniem dla Nas wszystkich.

Serdecznie zapraszamy członków Środkowopomorskiej Okręgowej Izby Aptekarskiej w Koszalinie do korzystania z tej formy szkoleń.

Apteka w Koszalinie pilnie zatrudni technika farmacji po stażu

Apteka w Koszalinie pilnie zatrudni technika farmacji po stażu. Oferujemy stabilne zatrudnienie w [...]

czytaj więcej
Apteka w Świdwinie zatrudni kierownika

Niesieciowa apteka w Świdwinie zatrudni kierownika. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o [...]

czytaj więcej
Apteka w Świdwinie zatrudni magistra farmacji.

Niesieciowa apteka w Świdwinie zatrudni pilnie magistra farmacji. Oferujemy stabilne zatrudnienie [...]

czytaj więcej

Ostatnio dodane artykuły - galeria