POSIEDZENIE NAUKOWO-SZKOLENIOWE w formule on-line – 15.06.2022 r.

Okręgowa Izba Aptekarska w Łodzi zaprasza farmaceutów na posiedzenie naukowo-szkoleniowe w formule on-line w ramach cyklu szkoleń organizowanych wespół z Polskim Towarzystwem Farmaceutycznym, oddział w Łodzi i Polską Grupą Farmaceutyczną, które odbędzie się 15 czerwca 2022 roku. Rozpoczęcie o godzinie 20.00.
Tematyka szkolenia obejmuje dwa wykłady:

  • 20.00 – 21.00 „Nowoczesne metody badania konsystencji kosmetyków i produktów leczniczych” – wykład przedstawi dr Justyna Kołodziejska
  • 21.00 – 22.00 „Krople oczne – wymagania, trwałość i ograniczenia recepturowe” – wykład przedstawi dr n. med. Beata Skibska

Za udział w posiedzeniu można otrzymać 4 punkty „miękkie” (po 2 za udział w każdym z wykładów). Warunkiem otrzymania punktów i certyfikatów jest obecność podczas całych wykładów (jest to odnotowywane przez system obsługujący realizację szkolenia).

Rejestracja prowadzona jest bez ograniczeń ilościowych na portalu Uniwersytet e-PGF. Uwaga! Ilość miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona do 500 osób – o udziale w spotkaniu szkoleniowym decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.

Link do strony szkolenia i rejestracji: proszę pobrać>>>>>

Uprzejmie proszę o poinformowanie członków Państwa Izb o tym wydarzeniu. Dziękuję.

Z wyrazami szacunku
Zbigniew Solarz
Rzecznik Prasowy OIA w Łodzi
tel. 42 6573038

udostępnij artykuł