WEBINAR: ZABURZENIA MIKROBIOTY JELITOWEJ W PRZEBIEGU WYBRANYCH CHORÓB

Szanowni Państwo, 
Aptekarska Szkoła Zarządzania NEUKA zaprasza na czternasty z cyklu webinarów odbędzie się w dniu 14.07.2020 r. o godz. 19:00

temat: Zaburzenia mikrobioty jelitowej w przebiegu wybranych chorób

prelegent: prof. dr hab. n. med. Grażyna Rydzewska – kierownik Kliniki Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie, prezes Polskiego Towarzystwa Gastroenterologicznego

Rejestracja –> https://tiny.pl/7d5sh

WAŻNE INFORMACJE:

  1. Rejestracja jest bez ograniczeń, natomiast liczba miejsc w pokoju webinarowym ograniczona. O udziale decyduje kolejność wejścia do pokoju webinarowego, a nie kolejność rejestracji.
  2. Za udział w webinarze przyznajemy certyfikat na 2 punkty edukacyjne miękkie (patronat Naczelnej Izby Aptekarskiej). Prosimy o wpisanie poprawnych danych w formularzu rejestracyjnym. Warunkiem otrzymania certyfikatu jest udział w webinarze od początku do końca jego trwania.
  3. Jeśli już się rejestrowałeś, wiadomość zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na Twój adres e-mailowy.
  4. Za udział w webinarze otrzymujesz certyfikat na 2 punkty miękkie (patronat Naczelnej Izby Aptekarskiej). Prosimy o wpisanie poprawnych danych w formularzu rejestracyjnym.

Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska w Koszalinie informuje, że podczas logowania się  na szkolenia do pokoju webinarowego Aptekarskiej Szkoły Zarządzania należy  podać izbę aptekarską do której Państwo należycie. Za udział w szkoleniu  ŚOIA w Koszalinie również przyzna uczestnikom 2 punkty edukacyjne miękkie.
Jeśli już się rejestrowałeś, wiadomość zawierająca informacje na temat logowania do pokoju została wysłana na Twój adres e-mailowy

udostępnij artykuł